30 NIEDZIELA ZWYKŁA 23.10.2022r. – 29.10.2022 r.

1.     Dzisiejsza niedziela to Niedziela Misyjna, która rozpoczyna tydzień misyjny. Naszą modlitwą i ofiarami złożonymi na tacę wspieramy wszystkich pracujących na misjach.

2.     W tym tygodniu przeżywamy: w piątek święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

3.     Nabożeństwa różańcowe w katedrze codziennie o godz. 17:45. Dla dzieci ostatnie nabożeństwa różańcowe w kościele św. Idziego w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 17:00. Modlitwę różańcową w tym roku ofiarujemy w intencji pokoju na całym świecie.

4.     Zbiórka ministrantów w najbliższy czwartek o godz. 17:00 w domu katechetycznym.

5.     Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy Św. Modlitwę i śpiew poprowadzi młodzież z oazy.

6.     Zapraszamy do obejrzenia wystawy ikon w nawie północnej.

7.     31.10.2022r. w poniedziałek o godz. 18:00 w kolegiacie Wieczór Tumski poświęcony Edycie Stein.

8.     W uroczystość Wszystkich Świętych Msza Św. o godz. 13:30 w kościele św. Wawrzyńca. Po Mszy Św. procesja z modlitwą za zmarłych alejkami cmentarza przy ul. Bujwida.

9.     Karty wypominkowe na listopadową modlitwę za zmarłych wyłożone są na stoliku z prasą. Wypełnione karty prosimy składać w skrzynce intencyjnej przy bocznym wejściu do Katedry. Dziękujemy za  składane ofiary przy tej okazji.

10.Jest nowa książka intencji. Można rezerwować i zamawiać intencje na Msze Św. na rok 2023.

11.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Są dostępne: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Nowe Życie”.