Company Logo


20 NIEDZIELA ZWYKŁA 20.08.2023r. – 26.08.2023 r.

1.      W tym tygodniu będziemy przeżywać: w czwartekświęto św. Bartłomieja Apostoła; w sobotę uroczystość NMP Częstochowskiej.

 

2.      Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych, ich Rodzin, Opiekunów i Przyjaciół do Henrykowa odbędzie się w sobotę 26 sierpnia 2023 r. Serdecznie zapraszamy.

 

3.      Komisariat Policji Wrocław Ołbin zwrócił się z prośbą o uczulenie wszystkich – a szczególnie seniorów – że nasila się proceder wyłudzeń pieniędzy metodą „na wnuczka”, „na policjanta”, „na pracownika banku” itp. Gdyby ktoś dzwonił i podawał się za krewnego, albo pracownika banku, albo funkcjonariusza policji i mówił, że do naszego domu przyjdzie wkrótce jakaś obca nam osoba po pieniądze to często może to być próba oszustwa. Np. ktoś zadzwoni mówiąc, że potrzeba wypłacić z konta 10 000 zł i przekazać pracownikowi banku, który już jest w drodze, bo inaczej te pieniądze przepadną. Po takim telefonie należy zadzwonić na 112 i zgłosić próbę oszustwa. Policja apeluje, by nikomu obcemu nie przekazywać żadnych pieniędzy bez względu na okoliczności. Ani Policja, ani banki, nie stosują takich metod, żeby przysyłać do nas kogokolwiek po jakiekolwiek pieniądze.

 

4.      W zakrystii można nabyć książkę ks. Aleksandra Radeckiego „Słownik wyrazów i pojęć coraz bardziej obcych”. Książka dostępna tylko u nas. W tygodniu książkę można nabyć w kiosku z biletami. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na remont nawy głównej naszej katedry.

 

5.      Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Są dostępne: „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.

 
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.