30. Niedziela Zwykła

23 – 30.10.2016 r.

1. Nabożeństwa październikowe: dla dorosłych i młodzieży w Katedrze o godzinie 18.00; dla dzieci w kościele pw. św. Idziego od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00.

2. Dzisiaj VII Marsz Mężczyzn, który rozpocznie się o godzinie 15 przy bazylice garnizonowej pw. św. Elżbiety. Serdecznie zapraszamy.

3.Przy Parafii Katedralnej powstaje grupa Skauci Króla dla dzieci od 5 roku życia. Zapraszamy na pierwsze spotkanie we wtorek od godziny 17 do 19 w Domu Katechetycznym przy ulicy Kanoniej 11.

4. Msza święta 1 listopada w uroczystość Wszystkich Świętych na Cmentarzu pw. św. Wawrzyńca przy ul. Bujwida będzie sprawowana o godzinie 14.00 pod przewodnictwem J. E. Księdza Biskupa Jacka Kicińskiego.

5. Zakończenie Jubileuszowego Roku Miłosierdzia będzie mało miejsce w Niedzielę Chrystusa Króla, tj. 20 listopada, tydzień wcześniej nastąpi zakończenie Roku Miłosierdzia w Diecezjach. Z tej racji zapraszamy na uroczysta Mszę święta do Katedry Wrocławskiej, w niedzielę 13 listopada o godzinie 15.00.

6.W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w piątek święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

7. W zakrystii do nabycia najnowsza prasa katolicka: tygodniki „Gość Niedzielny” i „Niedziela”. Można także zamawiać intencje mszalne na nowy rok 2017.