2. Niedziela Zwykła

15 – 21.01.2017 r.

1. Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 13 w wykonaniu chóru Basilica Cantans.

2. W poniedziałek obchodzimy Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim. Szczegóły na plakacie.

3. Zapraszamy młodzież studencką i dorosłych do udziału w Kursie „Alfa”, którego celem jest pogłębienie wiary. Początek kursu 26 stycznia o godzinie 19 w auli Domu Katechetycznego przy ul. Kanoniej 11. Szczegóły na plakacie.

4. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w czwartek św. Agnieszkę, dziewicę i męczennicę.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia w zakrystii tygodniki „Gość Niedzielny” i „Niedziela” oraz miesięczniki „Nowe Życie” i „L’Osservatore Romano”.

6. W zakrystii lub kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne.