3. Niedziela Zwykł

22 –  28.01.2017 r.

1. W dzisiejszą niedzielę po Mszy świętej o 13 koncert chóru Basilica Cantans. Serdecznie zapraszamy.

2. Rozpoczęliśmy w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zakończenie Tygodnia w Katedrze Wrocławskiej w przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej  o godzinie 18.30. Szczegóły programu Tygodnia w naszym mieście na plakacie przy wejściach do katedry.

3. W poniedziałek święto św. Wincentego, diakona i męczennika, Patrona Kapituły Metropolitalnej Wrocławskiej. O godzinie 18.30 Msza święta koncelebrowana pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego Metropolity Wrocławskiego z udziałem Kanoników Kapituły Metropolitalnej Wrocławskiej i instalacja nowego kanonika gremialnego.

4. W piątek o godzinie 9 Msza święta pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego Metropolity Wrocławskiego z racji przypadającego w sobotę wspomnienia św. Tomasza z Akwinu. Jest to święto Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu

5. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Franciszka Salezego, w środę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w czwartek wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia w zakrystii tygodniki „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.

7. W zakrystii lub kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne.