4. Niedziela Zwykła

29.01 –  04.02.2017 r.

1. Dzisiaj zakończenie Tygodnia Modlitwy o Jedność Chrześcijan w Katedrze Wrocławskiej podczas Mszy świętej o godzinie 18.30.

2.  Dzisiaj po Mszach świętych do puszek możemy złożyć ofiarę na wsparcie zakonów klauzurowych.

3.  W najbliższy poniedziałek wyjątkowo kancelaria parafialna będzie nieczynna.

4. W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromniczej.  Msze święte jak w dzień powszedni. Dodatkowa Msza święta o godzinie 10 z racji święta życia konsekrowanego pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Jacka Kicińskiego.

5. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek wieczorna Msza święta o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Msza święta z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 8.00 i 18.30. W sobotę Msza święta ku czci Niepokalanego Serca NMP o godzinie 8.00.  W piątek i sobotę rano księża odwiedzą chorych w ich domach. W sobotę o 17 w kościele pw. św. Idziego zmiana tajemnic różańcowych.

6. Spotkania kursu Alfa w czwartek o godzinie 19.00 w auli domu katechetycznego.

7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w piątek o godzinie 19.00 w Sali KSM na II piętrze w domu katechetycznym.

8. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Jana Bosko. W piątek z racji wspomnienia świętego Błażeja błogosławieństwo chorujących na gardło.

9. W sobotę przypada 11 rocznica konsekracji biskupiej Metropolity Wrocławskiego Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego. Naszego Pasterza polecamy modlitwie wiernych,

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia w zakrystii tygodniki „Gość Niedzielny” i „Niedziela”, nowy numer miesięcznika „Nowe Życie”.

11. W zakrystii lub kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne.