7. Niedziela Zwykła

19.02 –  25.02.2017 r.

1.      Przypominamy, że w okresie ferii zimowych nie ma w niedzielę Mszy świętej o godzinie 10.00 dla przedszkolaków w kościele pw. św. Idziego.

2.      Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do Kaplicy Zmartwychwstania w Katedrze w dni powszednie od godziny 8.30 do 13.00 i od 15.00 do 18.00.

3.      Zapraszamy na spotkania wspólnoty nowej ewangelizacji „Zacheusz” we wtorki
o godzinie 19.00
w kościele pw. św. Idziego.

4.      W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: w środę święto Katedry Świętego Piotra Apostoła, w czwartek wspomnienie świętego Polikarpa, biskupa i męczennika.

5.      Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia w zakrystii tygodniki „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.

6.      W zakrystii lub kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne.