NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

16. – 22.04.2017 r.

1. W Poniedziałek Wielkanocny Msze święte w Katedrze jak w każda niedzielę. W Kolegiacie św. Krzyża o 11.00. Nie będzie Mszy świętej w kościele św. Idziego o 10.00. Ofiary składane na tacę w tym dniu są przeznaczone na potrzeby Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego i Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

2. Nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego w Niedzielę Zmartwychwstania  i w Poniedziałek Wielkanocny o godzinie 18.15, w pozostałe dni oktawy wielkanocnej o godzinie 18.00 w kaplicy Zmartwychwstania.

3. W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Prosimy też o przyniesienie skarbonek z jałmużną wielkopostną.

4. Zachęcamy o lektury prasy katolickiej.