IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

07 – 13.05.2017 r.

1. Nabożeństwa majowe w Katedrze codziennie o godzinie 18.00.

2. W poniedziałek uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Msze święte jak w dzień powszedni.

3. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w czwartek o godzinie 19.15 w kościele pw. św. Idziego.

4. W tym tygodniu przeżywamy Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele.

5. W sobotę o godzinie 10.00 święcenia diakonatu, których udzieli J. E. Ks. Bp Jacek Kiciński. Wśród święconych jest nasz parafianin Marcin Wachowiak.

6. W sobotę przypada 100-lecie pierwszych Objawień Fatimskich. Zapraszamy na Mszę świętą i procesję fatimską o godzinie 18.30. Uroczystości będzie przewodniczyć J. E. Ks. Bp Jacek Kiciński. Podczas uroczystości zostanie poświęcona figura NMP Fatimskiej, którą otrzymaliśmy w darze dla Katedry.

7. Małżeństwa zapraszamy do udziału w rekolekcjach „Wspólna droga” w dniach od 19 do 21 maja br. Szczegóły na plakacie przy wejściu głównym do Katedry.

8. Kandydaci do bierzmowania mają próbę w czwartek o godz. 17.00 w dolnym kościele św. Krzyża