15. Niedziela Zwykła

16 – 22.07.2017 r.

1. Dziś w Kolegiacie pw. św. Krzyża kolejny koncert w ramach festiwalu „Wrocławskie Lato Organowe – Non sola scripta”.  Szczegóły na plakatach.

2. Zapraszamy do wzięcia udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę od 2 – 10.08. Nasza parafia jest organizatorem Wrocławskiej grupy nr 21. Szczegółowe informacje
na plakatach i u ks. Marka. Osoby, które nie będą mogły brać udziału w pielgrzymce zachęcamy do zapisywania się do uczestniczenia w grupie duchowych pielgrzymów.  Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej

3. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa na każdej Mszy świętej błogosławieństwo kierowców i okolicznych pamiątek, które można umieścić w swoich pojazdach.

4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w czwartek uroczystość bł. Czesława, Patrona Wrocławia, w sobotę święto św. Marii Magdaleny.

5.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W zakrystii do nabycia tygodniki „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.