16. Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy do wzięcia udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę od 2 – 10.08. Nasza parafia jest organizatorem Wrocławskiej grupy nr 21. Zapisy do naszej grupy we czwartek i piątek w godzinach 17.00 – 19.00 w katedrze. Spotkanie organizacyjne w piątek o godz. 19.15 w katedrze. Szczegółowe informacje w zakrystii i u ks. Marka. Osoby, które nie będą mogły brać udziału w pielgrzymce zachęcamy do zapisywania się do uczestniczenia w grupie duchowych pielgrzymów, przewidziane są specjalne materiały, które są już dostępne w zakrystii.

2. Dziś w Kolegiacie pw. św. Krzyża kolejny koncert w ramach festiwalu „Wrocławskie Lato Organowe – Non sola scripta”.  Szczegóły na plakatach.

3. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Kingi, we wtorek święto św. Jakuba Apostoła i Krzysztofa, w środę wspomnienie śś. Joachima i Anny, w sobotę wspomnienie św. Marty.

4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W zakrystii do nabycia tygodniki „Gość Niedzielny” i „Niedziela”. W zakrystii lub kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne.