28. Niedziela Zwykła

15 – 21.10.2017 r.

1. Nabożeństwa październikowe: dla dorosłych i młodzieży w Katedrze o godzinie 18.00; dla dzieci w Kolegiacie pw. św. Krzyża od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00.

2. Można zabierać do wypełnienia karty wypominkowe na listopadową modlitwę za zmarłych. Karty znajdują się na stole przy kaplicy św. Jadwigi. Na kartach jest podana data nabożeństwa podczas którego będą odczytane imiona zmarłych. Wypełnione karty prosimy składać
w skrzynce intencyjnej, znajdującej się przy północnym wejściu do Katedry. Dziękujemy za składane ofiary przy tej okazji.

3. Młodzież, która zapisała się na przygotowanie do bierzmowania zapraszamy na spotkanie we wtorek o godzinie 18.00 w Sali nr 6 Domu Katechetycznego przy ulicy Kanoniej 11.

4. Dzisiaj po Mszach świętych można podpisać się pod projektem ustawy zakazującej aborcji eugenicznej.

5. Siostry Magdalenki rozprowadzają książki dotyczące ich działalności w wejściu głównym Katedry. Dochód przeznaczony na działalność Sióstr.

6. W czwartek katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w kościele pw. św. Idziego
o godzinie 19.15.

7. W zakrystii do nabycia najnowsza prasa katolicka: najnowszy numer miesięcznika „Nowe Życie” i tygodniki „Gość Niedzielny” i „Niedziela”. Można także zamówić intencje mszalne.