IV Niedziela Adwentu

24 – 30.12.2017 r.

1. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia Msze święte o godzinie 8.30, 10.00, 11.30 – przewodniczy Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Dr Józef Kupny, Metropolita Wrocławski, 13.00, 16.30 i 18.30. W okresie świątecznym nie będzie Mszy świętej o godzinie 9.30 w Kolegiacie pw. św. Krzyża i o 10.00 w kościele pw. Św. Idziego.

2. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze święte jak w każdą niedzielę. Mszy św. o godzinie 10 będzie przewodniczyć Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Andrzej Siemieniewski, Biskup Pomocniczy Wrocławski. Ofiary składane w tym dniu na tacę są przeznaczone na potrzeby Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego i Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

3. W przyszłą niedzielę Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.

4. W niedzielę, 31 grudnia, Msza święta na zakończenie Roku 2017 o godzinie 18.30 - będzie przewodniczyć Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Jacek Kiciński, Biskup Pomocniczy Wrocławski. Po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. O północy Msza święta na rozpoczęcie Nowego Roku 2018.

5. Spowiedź podczas oktawy Bożego Narodzenia w godzinach Mszy świętych.

6. Wizytę duszpasterską – kolędę rozpoczniemy we wtorek, 2 stycznia 2018 r.

7. Koncert „Betlejem Wrocławskie” będzie miał miejsce w Hali Stulecia w piątek 12 stycznia 2017 roku o godzinie 19.00. W zakrystii można nabyć bilety w cenie 60 i 40 zł.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tym tygodniu podwójny, świąteczny numer tygodników „Gość Niedzielny” w cenie 8 zł i „Niedziela” w cenie 10 zł, Nowy numer miesięcznika „L’Osservatore Romano”.