3. Niedziela Zwykła

21. – 27.01.2018 r.

1. Rozpoczęliśmy w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Szczegóły programu Tygodnia w naszym mieście na plakacie przy wejściu do katedry.
2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Wincentego, diakona i męczennika, patrona Kapituły Metropolitalnej Wrocławskiej, w środę wspomnienie św. Franciszka Salezego, w czwartek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w piątek wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa.
3. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby zakonów kontemplacyjnych z racji przypadającego święta Ofiarowania Pańskiego w dniu 2 lutego.
4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia w zakrystii tygodniki „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.
5. W zakrystii lub kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne.