III NIEDZIELA WIELKANOCNA

15. – 21.04.2018 r.

1. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w czwartek o 19.15 w kościele pw. św. Idziego.

2. Chłopców i mężczyzn zachęcamy do wstąpienia do Katedralnej Służby Liturgicznej. Spotkanie informacyjne w najbliższy piątek o godzinie 19.30 w Domu Katechetycznym. Wiek kandydatów od 12 do 50 lat.

3. W dzisiejszą niedzielę kończy praktykę duszpasterską diakon Daniel Solarz. Dziękując diakonowi życzymy owocnego przygotowania do święceń prezbiteratu, które będą miały miejsce w Katedrze, w sobotę 26 maja o godzinie 10.00.

4. Chętnych do odwiedzenia tarasu widokowego katedry zapraszamy również w niedziele w godzinach od 14 do 16. W tym czasie można zwiedzać również kaplice barokowe naszej Katedry.

5. W przyszłą niedzielę 22 kwietnia podczas Mszy świętej o godzinie 11.30 Siostra Anna Bieżyńska ze Zgromadzenia Sióstr Magdalenek, pracująca w Katedrze jako zakrystianka, złoży śluby wieczyste. Zapraszamy na tę uroczystość.

6. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc osobom z niepełnosprawnością intelektualną prowadzoną przez Fundację L’Arche”. Będzie też można zobaczyć wystawę, poświęconą działalności Fundacji we Wrocławiu.

7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na obiady szkolne dla dzieci z ubogich rodzin naszej parafii.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.