IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

Niedziela Dobrego Pasterza
22. – 28.04.2018 r.

1. Dzisiaj podczas Mszy świętej o godzinie 11.00 Siostra Anna Bierzyńska ze Zgromadzenia Sióstr Magdalenek, pracująca w Katedrze jako zakrystianka, złoży śluby wieczyste.

2. W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

3. W poniedziałek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Patrona Polski, w środę święto św. Marka Ewangelisty – święto patronalne Księdza Marka Leśniaka.

4. Dzisiaj zbiórka do puszek na obiady szkolne dla dzieci z ubogich rodzin naszej parafii.

5. Chłopców i mężczyzn od 12 do 50 lat zachęcamy do wstąpienia do Katedralnej Służby Liturgicznej. Informacje w zakrystii.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

7. W zakrystii lub kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne.