4. Niedziela Zwykła

03. –  09.02.2019 r.

1. Dzisiaj po każdej Mszy świętej odbędzie się błogosławieństwo wiernych, chorujących na gardło, z racji wspomnienia św. Błażeja.

2. Dzisiaj odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby zakonów kontemplacyjnych z racji przypadającego święta Ofiarowania Pańskiego.

3. Apostolat Zbawczego Cierpienia zaprasza dzisiaj o 15.30 na spotkanie w domu katechetycznym. Spotkania odbywają się
w naszej parafii zawsze w pierwsza niedzielę miesiąca.

4. W poniedziałek przypada 13. rocznica święceń biskupich J.E. Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego,
a w piątek przypada 49. rocznica święceń biskupich Księdza Kardynała Henryka Gulbinowicza.

5. We wtorek obchodzimy wspomnienie św. Agaty, po każdej Mszy świętej błogosławieństwo chleba i wody. We środę obchodzimy wspomnienie świętych Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia w zakrystii tygodniki „Gość Niedzielny”
i „Niedziela”.