V NIEDZIELA WIELKANOCNA

19-25.05.2019 r.

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy w Katedrze codziennie przez miesiąc maj o godzinie 18.00.

2. W najbliższą sobotę o godzinie 10.00 w Katedrze Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny Metropolita Wrocławski udzieli święceń prezbiteratu diakonom naszej archidiecezji. Polecamy ich Waszej modlitwie.

3. 31 maja przypada I rocznica śmierci księdza infułata Adama Drwięgi. W piątek, 31 maja o godzinie 18.30 będziemy sprawować Mszę świętą śp. Księdza Infułata. Wcześniej, o godzinie 17.30 spotkamy się na cmentarzu św. Wawrzyńca przy ul. Bujwida przy grobie Księdza Infułata na modlitwę.

4. Młodzież naszej parafii otrzyma sakrament bierzmowania w sobotę, 1 czerwca podczas Mszy świętej o godzinie 18.30 w Katedrze.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W zakrystii do możemy nabyć tygodniki „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.