13. niedziela zwykła

30.06 – 06.07.2019 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na ostatnie nabożeństwo czerwcowe o godzinie 18.00.

2. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza święta z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek o godz. 8.00 i 18.30. W sobotę Msza święta ku czci Niepokalanego Serca NMP o godzinie 8.00.

3. Zapraszamy do uczestniczenia w Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej w dniach od 2 do 10 sierpnia. Nasza parafia jest organizatorem grupy 21. Szczegółowe informacje na plakatach oraz u ks. Marka.

4. Parafialny Zespół Caritas prosi o łączenie się do akcji „Plecak to mój dom”. Plecaki dla bezdomnych ze środkami higieny osobistej można przekazywać do siedziby Caritas Archidiecezji Wrocławskiej przy ulicy Katedralnej 7 od poniedziałku do piątku od godziny 9.00 do 15.00.

5. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych będziemy mogli złożyć podpis pod inicjatywą ustawodawczą „STOP PEDOFILII”. Z projektem ustawy możemy zapoznać się na stronie www.stoppedofilii.pl. Składając podpis trzeba podać pesel.

6. Zapraszamy tegorocznych maturzystów oraz studentów do wzięcia udziału w Adaptacyjnym obozie Duszpasterstw Akademickich w Białym Dunajcu w dniach od 2 do 16 września. Koszt z pełnym wyżywieniem 419 zł. Zapraszamy na wyjazd z Duszpasterstwem Akademickim „Przystań” działającym na Ostrowie Tumskim.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W zakrystii do nabycia tygodniki „Gość Niedzielny” i „Niedziela” oraz miesięcznik „Nowe Życie” poświęcony Pieszej Pielgrzymce. W zakrystii lub kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne.