4. niedziela wielkiego postu (22-28.03.2020 r.)

4. Niedziela Wielkiego Postu

21 – 28.03.2020 r.

1.        Od piątku w Polsce został ogłoszony STAN EPIDEMII – to znaczy, że wcześniejsze ograniczenia zostały jeszcze zaostrzone. Wszystkie służby apelują by pozostawać
w domach. Zachęcamy, by bez absolutnej konieczności nie opuszczać domów. Jeśli już musimy, to z zachowaniem wszelkich wymogów ostrożności. Szczególnie dotyczy to osób starszych.

2.        Gorąco zachęcamy do łączności ze wspólnotą Kościoła poprzez radiowe, telewizyjne czy internetowe transmisje mszy św. Radio Rodzina transmituje dzisiaj z katedry Mszę św. o godzinie 10.00. W Mszach świętych o innych godzinach możemy uczestniczyć przez stronę internetową Radia Rodzina. Na Facebooku będziemy transmitować Mszę św. o godzinnie 10.00 i 11.30. Radio Rodzina transmituje południową modlitwę Anioł Pański i modlitwę różańcową o godzinie 20.30. Podobnie możemy łączyć się o tych porach z katedrą przez Facebook.

3.        W środę będziemy przeżywać uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do adopcji dziecka poczętego.

4.        W tygodniu od godziny 9.30 do 18.15 odbywa się adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątki adoracja rozpoczyna się w południe.

5.        Spowiedź odbywa się w porządku normalnym czyli od poniedziałku do piątku od 6.30 do 13.00 i od 17.00 do 19.00, w soboty od 6.30 do 13.00 i od 18.00 do 19.00,
w niedziele podczas Mszy świętych.

6.        Wszystkie sprawy związane z Kancelarią Parafialną i inne sprawy nie mogące czekać, można załatwiać telefonicznie lub mailowo – numery i adresy podane są na naszej stronie internetowej.