Niedziela Zmartwychwstania (12 - 18.04.2020 r.)

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

12. – 18.04.2020 r.

1.        W Poniedziałek Wielkanocny Msze święte będą sprawujemy w Katedrze jak w każdą niedzielę.

2.        Nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego będzie w Niedzielę Zmartwychwstania
i w Poniedziałek Wielkanocny o godzinie 18.15, a w pozostałe dni oktawy wielkanocnej
o godzinie 18.00.

3.        W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Święto Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy świętej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której pomodlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.

4.        W tygodniu można przynieść di katedry skarbonki o przyniesienie skarbonek z jałmużną wielkopostną.

5.        Katedra otwarta jest na indywidualną modlitwę w dni powszednie od godziny 10.00 do godziny 18.00, w niedziele i dni świąteczne od godziny 14.00 do 16.00.

6.        Spowiedź w tym tygodniu od wtorku do soboty jest możliwa po umówieniu się na telefon dyżurny od godziny 10 do 13 i od 17 do 18.

7.        Nadal obowiązuje zarządzenie mówiące, że podczas liturgii w kościele może uczestniczyć 5 osób oprócz kapłana usługujących.

8.        Zachęcamy o lektury prasy katolickiej. Są dostępne  przed kratą w nawie bocznej tygodniki „Gość Niedzielny” i „Niedziela” oraz miesięcznik „Nowe Życie”.

9.        Transmisje nabożeństw z katedry możemy śledzić poprzez kanał YouTube i Facebook katedry wrocławskiej

10.   Dziękujemy za pomoc duchową i materialną, za przekazane ofiary na rzecz parafii katedralnej do skarbonek i na konto parafii.