KSM

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zrzesza młodych ludzi w wieku od 14 do 30 lat, pragnących twórczo i aktywnie wykorzystać swoją młodość.

KSM to także najlepszy sposób, by odnaleźć swoje miejsce nie tylko w grupie rówieśników w parafii, ale w stowarzyszeniu tworzącym w Polsce jedną wielką rodzinę - rodzinę ludzi młodych, gotowych całym swoim życie "służyć Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie". "Zasadniczym celem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży jest kształtowanie dojrzałych chrześcijan oraz aktywne uczestnictwo we wspólnocie i misji Kościoła przez szerzenie i upowszechnianie katolickich wartości i zasad we wszystkich dziedzinach życia, zwłaszcza społecznego i kulturalnego." (Statut KSM, par. 13)

W naszej Parafii funkcjonuje Parafialny Oddział KSM, który działa w ramach Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Wrocławskiej.

SPOTKANIA KSM-U:

I piątek miesiąca: